Shveytsariya mehmonxona boshqaruvi maktabi
Biz akademik qat'iylik, amaliy amaliy ko'nikmalar va professional stajirovkalarni birlashtirgan amaliy biznes ta'limini taklif qilamiz - barchasi zamonaviy global iqtisodiyotning zaruriy sharti bo'lgan yumshoq ko'nikmalarni rivojlantirishga qaratilgan.
Bizning obro'miz
Bizda long-st
• Xalqaro mehmondo'stlik biznesida bakalavr
Joylar: Shveytsariya, London
Amaliyot: 2
Mutaxassisliklar: 3
xalqaro mehmondo'stlik, hashamat va tadbirlar sohalarida faoliyat yurituvchi ko'plab yetakchi brendlar bilan aloqalar o'rnatish. Biz bu aloqalardan talabalarimizga kasbiy jihatdan foydali stajirovkalarni taqdim etish uchun foydalanamiz, bu esa ularning martaba rivojlanishida bebaho bo‘lgan haqiqiy sanoat tajribasini taqdim etamiz.
Favqulodda akademik standartlarimiz sanoatda tan olingan. Biz mehmondoʻstlik va hordiq chiqarish boʻyicha global 3 ta eng yaxshi institutlar* qatoriga kirdik. Shuningdek, biz oʻz sohamiz boʻyicha ish beruvchi obroʻsi boʻyicha global 2 ta eng yaxshi institutlar qatoriga kirdik va bu oʻz martaba ambitsiyalariga erishishga tayyor bitiruvchilarni tayyorlash boʻyicha tajribamizni taʼkidlaydi.
• Mehmondo'stlik va biznes bo'yicha magistr darajalari
Bizning martaba yo'naltirilgan magistrlik darajalarimiz bir qator mutaxassislik sohalarida tengsiz bilim va yuqori sotiladigan ko'nikmalarni taqdim etadi.
• XALQARO MEHMONXONAJLIK BIZNESI FAN MAGISTRI
To'liq mehmondo'stlik etakchiligi asboblar to'plamini yarating
Joylashuvi: Shveytsariya va London
• KO'CHMAS MULK, MOLIYA VA MEHMONXONA ISHLAB CHIQISH FAN MAGISTRI
Ko'chmas mulkning eng so'nggi tushunchalari va usullarini birlashtiring
Manzil: London
• Mehmondo'stlik, tadbirkorlik va innovatsiyalar
Tadbirkorlik tajribangizni oshiring
Manzil: Shveytsariya
LUXURY BOSHQARMASI VA MEHMONLAR TAJRISI BO‘YICHA FAN MASTURI
Hashamatli chakana savdo, moda dizayni va mehmondo'stlik dunyosiga sho'ng'ing
Glion ruhi abadiy davom etadi
O‘qishni tamomlaganingizdan so‘ng va butun umringiz davomida siz 16 000 dan ortiq soha mutaxassislari va tadbirkorlaridan iborat nufuzli global tarmoqqa ulanasiz.
Glion bitiruvchilari sifatida siz yangi iqtidorlarni yollash va yangi hamkorlikni yo'lga qo'yishda birinchi navbatda Glionni tanlagan jamiyatning boshqa a'zolaridan yangi lavozimlarga va martaba imkoniyatlariga imtiyozli kirish imkoniyatidan bahramand bo'lasiz.
Bitiruvchilar uchun shaxsiy stipendiyalar
Glion bitiruvchilari sifatida siz uchta Sommet Education maktabida martaba oshirish bo'yicha magistratura dasturlari bo'yicha eksklyuziv takliflardan foydalana olasiz.
Biz sizning Shveytsariyada Shveytsariya mehmonxona boshqaruvi maktabida o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Швейцарская школа гостиничного менеджмента
Мы предлагаем прикладное бизнес-образование, сочетающее академическую строгость, практические навыки и профессиональные стажировки — и все это с упором на развитие межличностных навыков, которые являются необходимым условием в современной глобальной экономике.
Наша репутация
У нас есть длинная
• Бакалавр в области международного гостиничного бизнеса
Местонахождение: Швейцария, Лондон
Стажировки: 2
Специализации: 3
и налаживание отношений со многими ведущими брендами, работающими в сфере международного гостеприимства, роскоши и мероприятий. Мы используем эти связи, чтобы предоставить нашим студентам профессиональные стажировки, предлагая реальный опыт работы в отрасли, который имеет неоценимое значение для их карьерного роста.
Наши исключительные академические стандарты получили признание в отрасли. Мы входим в тройку лучших мировых учреждений* в области управления гостиничным бизнесом и отдыхом. Мы также входим в число двух лучших учебных заведений мира по репутации работодателя* в нашей области, что подчеркивает наш опыт в подготовке выпускников, готовых реализовать свои карьерные амбиции.
Степени магистра в сфере гостеприимства и бизнеса
Наши степени магистра, ориентированные на карьеру, предоставляют непревзойденные знания и высоко востребованные навыки в ряде специализированных областей.
• МАГИСТР НАУК В МЕЖДУНАРОДНОМ БИЗНЕСЕ ГОСТЕПРИИМСТВА
Создайте полный набор инструментов для руководства гостиничным бизнесом
Местонахождение: Швейцария и Лондон
• МАГИСТР НАУК В ОБЛАСТИ НЕДВИЖИМОСТИ, ФИНАНСОВ И РАЗВИТИЯ ГОСТИНИЦ
Интеграция новейших концепций и методов в сфере недвижимости
Местонахождение: Лондон
• МАГИСТР НАУК В ОБЛАСТИ ГОСТЕПРИИМСТВА, ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА И ИННОВАЦИЙ
Повысьте свой предпринимательский опыт
Местонахождение: Швейцария
• МАГИСТР НАУК В УПРАВЛЕНИИ РОСКОШЬЮ И ОПЫТОМ ДЛЯ ГОСТЕЙ
Погрузитесь в мир роскошных магазинов, модного дизайна и гостеприимства
Глион дух длится вечно
После выпуска и на всю оставшуюся жизнь вы будете подключены к влиятельной глобальной сети из более чем 16 000 отраслевых профессионалов и предпринимателей.
Как выпускник Glion, вы получите привилегированный доступ к новым должностям и карьерным возможностям от других членов сообщества, которые первыми выбирают Glion при наборе новых талантов и налаживании новых партнерских отношений.
Персональные стипендии для выпускников
Как выпускник Glion, у вас есть доступ к эксклюзивным предложениям по программам повышения квалификации во всех трех школах Sommet Education.
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Швейцария в учебном заведении Швейцарская школа гостиничного менеджмента?