Vinnipeg universiteti
Vinnipeg universiteti bir qator fanlar bo'yicha Professional, Amaliy va Uzluksiz Ta'lim (PACE) dasturlarini taklif qilishdan mamnun. PACE talabalarning hayotini o'z sohalarida rivojlanishi uchun zarur bo'lgan bilim, ko'nikma va professional munosabatlar bilan boyitadi.
PACE bizning bitiruvchilarimizni muvaffaqiyatga tayyorlaydigan alohida, sanoatga mos sertifikatlar va diplomlarni taklif etadi.
Bizning gibrid dasturlarimiz toʻliq vaqtli dasturlarimiz eng yaxshi onlayn va sinfda oʻrganish tajribalarini birlashtiradi, yarim kunlik dasturlarimiz esa onlayn sinflarimizda taklif etiladi. sizga o'z tezligida o'rganish uchun moslashuvchanlikni taklif qiladi.
Amaliy mutaxassislar tomonidan taqdim etiladigan sifatli ta'lim bilan PACE sanoat standartlarining eng yuqori darajasida bo'lgan dasturlashni taklif qiladi. Bizning dasturlarimiz ish beruvchilar qadrlaydigan ko'nikmalarni rivojlantirib, talabalar muvaffaqiyatini hisobga olgan holda ishlab chiqilgan. Talabalar dasturlar davomida sanoat tengdoshlari bilan sifatli aloqalarni rivojlantiradilar, bu ularga birinchi kundan boshlab o'zlarining professional tarmoqlarini rivojlantirishga imkon beradi. PACE talabalari o'z dasturini tugatgandan so'ng, uzoq muddatli muvaffaqiyat uchun barcha vositalar bilan ishchi kuchiga tayyorlanadi.
PACEga kelish uchun eng yaxshi 6 sabab
SIFATLI TA'LIM
PACE sanoatda tan olingan mutaxassislar tomonidan taqdim etilgan universitet darajasidagi ma'lumotlarni taqdim etadi.
MANZIL
Vinnipegning markazida joylashgan PACE dasturlari Buhler markazida taklif etiladi.
NOKSAL DASTURLAR
PACE doimiy ravishda talabalarimizning ishga joylashishini yaxshilaydigan yangi va noyob dasturlarni yaratmoqda.
SANOATGA BOG'LI
PACE dasturlari sanoatga moslashtirilgan va sizni mehnat bozori bilan bog'lab turadi.
Moslashuvchan jadval
PACE to'liq kunlik kun, yarim kunlik kechqurun, dam olish kunlari va onlayn dasturlarni taklif qiladi.
OBRO'
UWinnipeg akademiklar, inklyuziya va ijtimoiy adolatli qadriyatlar uchun ajoyib obro'ga ega.
Bakalavriat tadqiqotlari
Beshta fakultet mavjud - San'at, Biznes, Ta'lim, Kinesiologiya, Fan - 3 yillik, 4 yillik va Faxriy bakalavr darajalarini taklif qiladi. Talabalar amaliy va qo'shma dasturlarga, shuningdek, tibbiyot, huquq, stomatologiya, farmatsiya va optometriya kabi yo'nalishlar bo'yicha qabul talablarini bajarish uchun zarur bo'lgan tayyorgarlik kurslarini ta'minlaydigan bizning noyob kasbiy oqimlarimiz bo'yicha ro'yxatdan o'tishlari mumkin.
Magistratura
Magistratura fakulteti san'at, fan, rivojlanish amaliyoti, nikoh va oilaviy terapiya bo'yicha magistrlik darajasini va Manitoba universiteti bilan turli qo'shma dasturlarni o'z ichiga oladi.
Ingliz tili dasturi (ELP)
ELP har yili 30 dan ortiq mamlakatlardan xalqaro talabalarni qabul qiladi. Ular akademik va umumiy ingliz tili, qisqa muddatli intensiv ingliz tili, Kanada ish tajribasi va ESL o'qituvchi sertifikatlari kabi dasturlarni taklif qilishadi. ELP shuningdek, CanTEST (Olimlar va stajyorlar uchun ingliz tilidan Kanada testi) va TOEIC (Xalqaro muloqot uchun ingliz tili testi) uchun vakolatli test markazi hisoblanadi.
Kampus hayoti
Alimni uyushmasi
30 000 dan ortiq a'zolari bilan Bitiruvchilar uyushmasi Vinnipeg universiteti maqsadlarini qo'llab-quvvatlash, universitetni jamiyatda targ'ib qilish va bitiruvchilar o'rtasida kuchli aloqani rag'batlantirish uchun ishlaydi.
Kitob do'koni
Vinnipeg universiteti kitob do'koni - bu sizga darsliklar, kursga oid materiallar, ma'lumotnomalar va savdo kitoblari bilan ta'minlaydigan to'liq xizmat ko'rsatadigan kampus do'koni. Biz sizning barcha jihozlaringiz, qandolatlaringiz, jurnallaringiz, tabriknomalaringiz, shuningdek, Vinnipeg universiteti kiyim-kechak va esdalik sovg'alaringiz uchun yagona do'konmiz.
Fitnes markazi
Yangi Bill Wedlake Fitness Center - bu yangi mashinalar, erkin og'irliklar va televizor monitorlari bilan to'ldirilgan eng zamonaviy jismoniy mashqlar majmuasi.
Vinnipeg universiteti talabalar uyushmasi
UWSA 10 000 dan ortiq talabalarni ifodalovchi talabalar shaharchasidagi talabalar tashkilotidir. Biz velosiped laboratoriyasi, kunni rejalashtiruvchilar va Soma kafesi kabi xizmatlarni taqdim etamiz, talabalarni UW ma'muriyati va hukumatning barcha darajalari uchun himoya qilamiz, shuningdek, yil davomida tadbirlarni o'tkazamiz. Bugun kampusingizda ishtirok eting!
Biz sizning Kanadada Vinnipeg universitetida o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Университет Виннипега
Университет Виннипега рад предложить программы профессионального, прикладного и непрерывного образования (PACE) по целому ряду дисциплин. PACE обогащает жизнь студентов знаниями, навыками и профессиональными отношениями, необходимыми им для достижения успеха в своих областях.
PACE предлагает исключительные отраслевые сертификаты и дипломы, которые готовят наших выпускников к успеху.
Наши гибридные программы полный рабочий день сочетают в себе лучшее из онлайн-обучения и обучения в классе, в то время как наши программы неполного рабочего дня предлагаются в наших онлайн-классах. предлагая вам гибкость, чтобы учиться в своем собственном темпе.
Благодаря качественному обучению, предлагаемому практикующими профессионалами, PACE предлагает программирование, соответствующее последним отраслевым стандартам. Наши программы разработаны с учетом успеха учащихся и направлены на развитие навыков, которые ценят работодатели. Студенты развивают качественные отношения с коллегами по отрасли на протяжении всех программ, что позволяет им начать расширять свои профессиональные связи с первого дня. К тому времени, когда они завершат свою программу, студенты PACE готовы к работе со всеми инструментами для долгосрочного успеха.
Шесть основных причин, по которым стоит приехать в PACE
КАЧЕСТВО ОБРАЗОВАНИЯ
PACE предлагает сертификаты университетского уровня, предоставленные признанными в отрасли профессионалами.
МЕСТО РАСПОЛОЖЕНИЯ
В Buhler Centre, расположенном в самом сердце Виннипега, предлагаются программы PACE.
УНИКАЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ
PACE постоянно создает новые и уникальные программы, которые расширяют возможности трудоустройства наших студентов.
СВЯЗАННЫЕ С ПРОМЫШЛЕННОСТЬЮ
Программы PACE ориентированы на отрасль и обеспечивают связь с рынком труда.
ГИБКИЙ ГРАФИК
PACE предлагает полный рабочий день, неполный вечер, выходные и онлайн-программы.
РЕПУТАЦИЯ
UWinnipeg имеет выдающуюся репутацию академиков, инклюзивности и социально справедливых ценностей.
Бакалавриат исследования
Есть пять факультетов - искусств, бизнеса, образования, кинезиологии, естественных наук, - предлагающих 3-летнюю, 4-летнюю степень бакалавра и степень бакалавра с отличием. Студенты также могут записаться на прикладные и совместные программы, а также на наши уникальные предпрофессиональные потоки, которые предоставляют вам подготовительные курсы, необходимые для выполнения вступительных требований в таких областях, как медицина, право, стоматология, фармация и оптометрия.
Факультет последипломного образования включает в себя степени магистра в области искусств, естественных наук, практики развития, супружеской и семейной терапии, а также различные совместные программы с Университетом Манитобы.
Программа английского языка (ELP)
ELP ежегодно принимает иностранных студентов из более чем 30 стран. Они предлагают такие программы, как академический и общий английский, краткосрочный интенсивный английский, канадский опыт работы и сертификаты преподавателей ESL. ELP также является авторизованным центром тестирования CanTEST (канадский тест по английскому языку для ученых и стажеров) и TOEIC (тест по английскому языку для международного общения).
Студенческая жизнь
Ассоциация Алимни
Ассоциация выпускников, насчитывающая более 30 000 членов, работает для поддержки целей Виннипегского университета, продвижения университета в обществе и поощрения прочных связей среди выпускников.
Книжный магазин
Книжный магазин Университета Виннипега — это кампусный магазин с полным спектром услуг, в котором вы найдете учебники, учебные материалы, справочные материалы и специализированные книги. Мы являемся вашим универсальным магазином для всех ваших расходных материалов, кондитерских изделий, журналов, поздравительных открыток, а также одежды и сувениров Университета Виннипега.
Фитнес-центр
Новый фитнес-центр Билла Уэдлейка — это современный тренажерный зал с новыми тренажерами, свободными весами и телевизионными мониторами.
Ассоциация студентов Виннипегского университета
UWSA — это избираемая студентами организация на территории кампуса, которая представляет более 10 000 студентов. Мы предоставляем такие услуги, как Bike Lab, ежедневники и Soma Café, защищаем интересы студентов перед администрацией UW и на всех уровнях правительства, а также проводим мероприятия в течение года. Примите участие в вашем кампусе сегодня!
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Канада в учебном заведении Университет Виннипега?