Inter College Amsterdam
Inter kolleji 1979 yildan beri buyurtma asosida biznes boshqaruvi bo'yicha treningga ixtisoslashgan. Siz boshidan oxirigacha loyihalarga ega bo'lasiz, biznes yuritishning sir-asrorlarini o'zlashtirasiz, nufuzli bitiruvchilar bilan aloqa o'rnatasiz va tajribali tadbirkorlardan o'rganasiz.
Talaba muvaffaqiyati
Talabalarning muvaffaqiyatga erishishiga yordam berish bizning ustuvor vazifamizdir
Inter kollej biznes maktabi biznes qobiliyatlarini o'zgartirish uchun "amalda o'rganish" ga e'tibor qaratadi
innovatsiyalar uchun joy bilan ta'minlash. Ertangi tadbirkor ongini ilhomlantirishga bag'ishlangan.
Inter kolleji biznes maktabi talabasi sifatida biz sizning g'oyalaringiz va iste'dodlaringiz BBA bilan amalda va amaliy tajribaga aylanishini ta'minlaymiz - chunki bu qiymatni qo'llashning yagona yo'li.
Bizni ajratib turadigan narsa bizning biznes sektoridagi aloqalarimiz va o'quv jarayonining har bir bosqichida haqiqiy biznes tajribasini qanday o'z ichiga olishimizdir. Biz bilan bo'lgan vaqtingiz davomida siz sanoat rahbarlari, ekspert strateglar, muvaffaqiyatli tadbirkorlar bilan uchrashasiz, ular sizni aqlli biznes yechimlarini topishga undaydi.
Yuqoridagilarning natijasi o‘laroq, bitiruvchilarimiz 2012-yildan buyon 100% bandlik darajasiga ega bo‘ldilar. Bitiruvchilarimiz Continental, Dutch Standard, ProgressPlay, Sante Partners, Talent Portaal, CBRE, Yacht, KLM Royal Dutch Airlines va boshqalarda ishlashni davom ettirdilar. Ko'pchilik o'z oilaviy biznesini egallash, startap ochish yoki bitiruv amaliyotini to'liq kunlik ishga aylantirish uchun etarli ko'nikmalarga ega bo'ladi.
Amsterdamda o'qish
Inter kolleji kampusi bir qancha boshlang'ich kompaniyalar bilan o'ralgan bo'lib, bizning o'quvchilarimizga qiziqarli martaba imkoniyatlaridan beqiyos foydalanish imkoniyatini taqdim etadi va shaharning keng jamoat transporti tizimi orqali osongina kirish mumkin.
Ko'p madaniyatli Amsterdam shahri dunyodagi eng qiziqarli o'qish joylaridan biridir va Inter kolleji biznes maktabining zamonaviy kampusi uning markazida joylashgan! Gollandiya poytaxti uzoq vaqtdan beri rivojlanayotgan biznes sahnasi, ilg'or dunyoqarashi va birinchi darajali ta'lim tufayli xalqaro talabalar orasida mashhur tanlov bo'lib kelgan.
Amsterdam
Amsterdam shahri Gollandiyaning madaniy yuragi bo'lib, uning boy tarixi, keng kanallar tizimi va kichik o'lchamli his-tuyg'ulari bilan belgilanadi.
Bu yerda deyarli hamma ingliz tilida gaplashadi va 810 000 dan sal ko'proq aholisi bo'lgan shaharda 180 dan ortiq millat vakillari istiqomat qiladi, bu esa shaharni chinakam ko'p madaniyatli metropolga aylantiradi. Bu xalqaro talabalar har yili Amsterdamga kelishda davom etishining asosiy sabablaridan biri, shuningdek, uning taklif etayotgan ilmiy yutuqlari va Yevropaning qolgan qismi bilan aloqalaridir.
Eng diqqatga sazovor joylar
Talabalar shaharchasidan piyoda masofada bir qancha dunyoga mashhur muzeylar va san'at galereyalari, shuningdek, xalqaro miqyosda tan olingan bir qator konsert zallari, teatrlar va opera teatrlari joylashgan.
Amsterdamda qilinadigan narsalar juda ko'p, qaerdan boshlashni bilish qiyin bo'lishi mumkin, shuning uchun biz bu erda bo'lgan vaqtingizda bir nechta diqqatga sazovor joylarni sanab o'tdik.
Rijks muzeyi
Bu dunyoga mashhur muzeyda Gollandiyaning 800 yillik tarixiga oid mashhur rasmlar to'plamlari joylashgan. Tashrif buyuradigan boshqa diqqatga sazovor joylar orasida Van Gog muzeyi va Rembrandt uyi ham xuddi shunday ta'sirchan asarlar uchun.
Jordaan
Amsterdamning eng maftunkor tumanlarida yoqolib qolasiz, san'at galereyalari, butik do'konlari, shovqinli barlari va atmosfera restoranlariga to'la.
Kanal sayohatlari
Amsterdamning YuNESKO tomonidan himoyalangan kanal kamarini ko'rib chiqing va shahar markazida joylashgan ko'plab kanal kruiz kompaniyalaridan biri bilan shaharning boy tarixini o'rganing.
Vondelpark
Shaharning 47 gektar maydonini egallagan Vondelpark tinch osoyishtalik uchun gavjum shahar hayotidan qochish uchun ideal joy.
ICBS talabalari MBA stipendiyasidan foydalanishlari mumkin
ICBS ta'lim imkon qadar ko'proq talabalar uchun ochiq bo'lishini ta'minlashga ishonadi, bu har bir kishi adolatli imkoniyatga ega bo'lishini va talabalarning tadbirkorlik ongini o'sishiga imkon berish uchun turli va xilma-xil o'quv muhitini ta'minlaydi.
Amsterdamda talaba sifatida ishlash
Yarim kunlik ish Gollandiyada o'qishingizni moliyalashtirish va tanlagan sohangizda boshlang'ich tajribaga ega bo'lishning ajoyib usuli
Biz sizning Gollandiyada Inter College Amsterdamda o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Inter College Amsterdam
Inter College специализируется на индивидуальном обучении деловому администрированию с 1979 года. Это больше, чем степень, это опыт общения с лучшими бизнес-умами во всем мире. Вы будете владеть проектами от начала до конца, осваивать все тонкости ведения бизнеса, общаться с влиятельными выпускниками и учиться у опытных предпринимателей.
Успех студента
Помочь студентам добиться успеха — наш приоритет
Бизнес-школа Inter College фокусируется на «обучении на практике», чтобы трансформировать бизнес-таланты путем
предоставление пространства для инноваций. Посвящается вдохновлять предпринимательские умы завтрашнего дня.
Будучи студентом бизнес-школы Inter College, мы позаботимся о том, чтобы ваши идеи и таланты воплотились в действия и практический опыт с нашей BBA, поскольку это единственный способ применить ценность.
Что отличает нас, так это наши связи в бизнес-секторе и то, как мы используем реальный бизнес-опыт на каждом этапе процесса обучения. За время работы с нами вы встретите лидеров отрасли, опытных стратегов, успешных предпринимателей, которые бросят вам вызов, чтобы найти умные бизнес-решения.
В результате вышеизложенного уровень занятости наших выпускников с 2012 года составляет 100%. Наши выпускники продолжили работу в Continental, Dutch Standard, ProgressPlay, Sante Partners, Talent Portaal, CBRE, Yacht, KLM Royal Dutch Airlines и других. Большинство из них приобретают достаточные навыки, чтобы взять на себя управление семейным бизнесом, запустить стартап или превратить стажировку после окончания учебы в работу на полный рабочий день.
Учеба в Амстердаме
Кампус Inter College окружен рядом начинающих компаний, предлагая нашим студентам беспрецедентный доступ к захватывающим карьерным возможностям, и до него легко добраться благодаря развитой системе городского общественного транспорта.
Мультикультурный город Амстердам является одним из самых захватывающих мест для учебы в мире, а ультрасовременный кампус бизнес-школы Inter College расположен прямо в его центре! Столица Нидерландов уже давно пользуется популярностью среди иностранных студентов благодаря процветающей деловой среде, прогрессивному мировоззрению и первоклассному образованию.
Амстердам
Город Амстердам — культурное сердце Нидерландов, отличающееся своей богатой историей, разветвленной системой каналов и ощущением небольшого масштаба.
Почти все здесь говорят по-английски, и в городе с населением чуть более 810 000 человек представлено более 180 национальностей, что делает город поистине мультикультурным мегаполисом. Это одна из основных причин, по которой иностранные студенты продолжают стекаться в Амстердам каждый год, а также академическое превосходство, которое он может предложить, и связи с остальной Европой.
Главные достопримечательности
В пешей доступности от нашего кампуса находится ряд всемирно известных музеев и художественных галерей, а также ряд всемирно признанных концертных залов, театров и оперных театров.
В Амстердаме так много дел, что может быть трудно понять, с чего начать, поэтому мы наметили несколько главных достопримечательностей, которые стоит посетить во время вашего пребывания здесь.
Рейксмузей
Этот всемирно известный музей является домом для известных коллекций иллюстраций 800-летней истории Нидерландов. Другие известные достопримечательности, которые стоит посетить, включают музей Ван Гога и дом Рембрандта с не менее впечатляющими работами.
Джордан
Заблудитесь в одном из самых очаровательных районов Амстердама, где полно художественных галерей, бутиков, шумных баров и атмосферных ресторанов.
Круизы по каналам
Познакомьтесь с поясом каналов Амстердама, находящимся под охраной ЮНЕСКО, и погрузитесь в богатую историю города с помощью одной из многочисленных круизных компаний, разбросанных по центру города.
Вонделпарк
Вонделпарк, занимающий 47 гектаров города, является идеальным местом, где можно сбежать от городской суеты и насладиться спокойным умиротворением.
Студенты ICBS могут воспользоваться щедрой стипендией MBA.
ICBS верит в то, что образование должно быть доступно как можно большему количеству студентов, это означает, что каждый получает равные шансы и способствует разнообразной учебной среде, чтобы позволить учащимся развивать предпринимательский ум.
Работать в Амстердаме.
Работа на неполный рабочий день — отличный способ профинансировать обучение в Голландии и получить непосредственный опыт работы в выбранной вами отрасли.
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Голландия в учебном заведении Inter College Amsterdam?