Holland Xalqaro O'qish Markazi
Holland Xalqaro O'quv Markazi 2013 yildan beri Gollandiyada chet ellik talabalarni ingliz tili bo'yicha ilmiy darajalarga tayyorlab kelmoqda. Ularning dasturlari Amsterdamda olib boriladi va mamlakat bo'ylab turli xil jahon darajasidagi universitetlarga qabul qilinishiga tayyorlaydi.
2015-yilda davom etgan o'sish davridan so'ng, Holland Xalqaro O'quv Markazi Amsterdam markazida yangi dinamik joyga ko'chib o'tdi. Talabalar maxsus qurilgan sinflarda o'qishadi. Markaz daryo bo'yida qurilgan bo’lib, Amsterdam markaziy stantsiyasiga va shaharning panoramali ko'rinishiga yaqin joylashgan.
Ularning dasturlari ingliz tili va akademik bilimlarni rivojlantiradi, shu bilan birga talabalarga Gollandiyaning ta'lim tizimiga moslashishga yordam beradi. Talabalar o'zlarining Gollandiyadagi hamkor universitetlaridan birida ingliz tilida o'qitiladigan turli darajalarni egallashlari mumkin. Ularning sheriklari orasida dunyoning eng yaxshi 200 ta universitetiga kiruvchi universitetlar ham bor (Times Higher Education World University Rankings 2019).
Gollandiyalik universitet bitiruvchilari Gollandiyada qolish va o'n ikki oygacha ish izlash imkoniyatiga ega. Gollandiya Yevropa davlatlari orasida eng kuchli iqtisodiyotga ega bo'lganligi sababli, bu chet ellik talabalar uchun o'z faoliyatini boshlashlari uchun ajoyib joy.
Xalqaro o'quv markazining dasturlari:
• International Foundation Year
Hamkor universitetlar
• Erasmus University Rotterdam
• Hanze University of Applied Sciences
• Tilburg University
• Vrije Universiteit Amsterdam
Talablar
International Foundation Year ga qabul qilish talablari siz o'qishni istagan universitetga qarab farqlanadi.
Odatda, sizga quyidagilar kerak:
• O'rta maktabning yaxshi natijalari yoki unga teng keladigan ilmiy ma'lumot (IGCSE / GCSE / O darajalari va IB sertifikati qabul qilinmaydi)
• 17 yoshdan katta bo'lishingiz kerak
Sizda Amsterdam universitetlari talabalari uchun ikkita har qanday byudjet va didga mos xonalarni tanlash imkoniyati mavjud:
• Amsterdam - Xalqaro o'quv markazidan velosipedda atigi 15 daqiqada joylashgan
• Amsterdamning g'arbiy qismida - Xalqaro o'quv markazidan 30 daqiqagacha masofada.
Texnik xususiyatlari
• To'liq jihozlangan xonalar
• Xonadagi shaxsiy hammom
• Bepul cheksiz kir yuvish
• To'liq jihozlangan oshxonalar
• ta'lim va ish joylaridan foydalanish imkoniyati
• Tezkor bepul Wi-Fi
• Sport zaliga kirish va velosiped ijarasi
• Oylik tozalash
• O'yin maydonlari va dam olish joylari
• har qanday TSH mehmonxonasida 3 bepul kecha
• 1 ta bepul ota-onalar kechasi
• TSHning barcha ofislarida ijtimoiy ish joylariga kirish
Biz sizning Gollandiyada Holland Xalqaro O'qish Markazida o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Голландский Международный Образовательный Центр
Holland International Study Centre уже с 2013 года готовит иностранных студентов к получению степени на английском языке в Голландии. Их программы преподаются в Амстердаме и позволяют поступить в самые разные университеты мирового класса по всей стране.
После периода продолжительного роста в 2015 году Holland International Study Centre переехал в новое динамичное место в центре Амстердама. Студенты обучаются в специально построенных классных комнатах, будут находиться близко к берегу реки, а сам центр расположен недалеко от центрального вокзала Амстердама и панорамных видов на город.
Их программы развивают английский язык и академические знания, помогая студентам адаптироваться к голландской системе образования. Студенты могут получить различные степени с преподаванием на английском языке в одном из их голландских университетов-партнеров. Среди их партнеров университеты, входящие в число 200 лучших университетов мира (рейтинг университетов Times Higher Education World University Rankings 2019).
Выпускники голландского университета имеют возможность остаться в Голландии и провести до двенадцати месяцев в поисках работы. Поскольку экономика Голландии является одной из самых сильных в Европе, это отличное место для иностранных студентов, чтобы начать свою карьеру.
Программы Международного учебного центра:
• International Foundation Year
Партнерские университеты
• Erasmus University Rotterdam
• Hanze University of Applied Sciences
• Tilburg University
• Vrije Universiteit Amsterdam
Требования
Требования, необходимые для поступления в International Foundation Year, различаются в зависимости от университета, в который вы хотите поступить.
Как правило, вам необходимо:
• Хорошие оценки по окончании средней школы или эквивалентное академическое образование (уровни IGCSE / GCSE / O и сертификат IB не принимаются)
• Быть от 17 лет и старше.
Жилье
У вас будет выбор из двух мест, доступных студентам из университетов Амстердама, и выбор комнат на любой бюджет и вкус:
• Амстердам - ​​идеально расположен всего в 15 минутах езды на велосипеде от Международного учебного центра
• Запад Амстердама - менее 30 минут езды от Международного учебного центра.
Характеристики
• Полностью меблированные комнаты
• Собственная ванная в комнате
• Бесплатная неограниченная прачечная
• Полностью оборудованные кухни
• Доступ к учебе и рабочим местам
• Быстрый бесплатный Wi-Fi
• Доступ в тренажерный зал и прокат велосипедов
• Ежемесячная уборка
• Игровые зоны и зоны отдыха
• 3 бесплатные ночи в любом отеле TSH
• 1 бесплатная родительская ночь
• Доступ к социальным рабочим местам во всех офисах TSH
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Голландия в учебном заведении Голландский Международный Образовательный Центр?