Malayziyada tekin til kurslari:
- Malayziya Janubiy Sharqiy Osiyoda joylashgan davlat, 13 ta shtat va 4 ta federal hududlardan tashkil topgan davlat. Malayziyaning poytaxti Kuala laumpur, tropik zonada joylashganligi uchun harorat 20-25 daraja iliq bo‘ladi, tabiati juda go‘zal bo‘lib ularda ikkita fasl yomg‘ir va quruq ob – havo bo‘ladi. Davlatda diniy bag‘rikenglik, millatlar aro totuvlik va xalq orasida bir biriga hurmat mujassamlashgan. Islom Malayziyaning asosiy dini hisoblanadi, mamlakatning rasmiy tili malay tili, lekin aholining 90% ingliz-tilida gaplashadi. Iqtisodi ancha rivojlangan, ishlab chiqarish va eksport qilish bo‘yicha dunyoda yetakchi o‘rinda turadi. Malayziya islomiy bank va moliyalashtirish bo‘yicha yetakchi o‘rinni egallaydi. Mamlakatda taʼlim sifati ham ancha rivojlangan bog‘cha o‘rta maktab oliy taʼlim darslar sifati jahon reytinglarida turadi. Malayziyada 20 – ta davlat universitetlari, 47 – ta Xususiy universitetlar bor, 34 – ta university kollejlar bor.
Malayziyada til kurslari:
- Malayziyada taʼlimga yaxshi eʼtibor qaratilgan, shuning uchun universitetlarda taʼlim yaxshi beriladi. Ingliz tilini bilmay ham Malayziyaga ketish mumkinmi? Ha Malayziyada maxsus ingliz tili kurslari bor, Bakalavr yoki Magistraturaga kirishdan oldin 1 – yil ingliz tilini tekin 100% bepulga o‘qiysiz. Ingliz tili darslari mutaxassislar tomonidan o‘rgatiladi, til o‘rganib bo‘lib sertifikat olasiz va darajangizga qarab bakalavr yoki magistraturaga topshirasiz. 11 – yillik taʼlimdan so‘ng topshirasiz va til kursi 1 yil 1 yil Foundation o‘qish bo‘ladi. Pullik til kurslari ham mavjud – agarda 1 yillik til kursiga to‘lov qilsangiz universitet sizga xohishingizga qarab Foundationni yokida Magistraturani bepul qilib beradi. Malayziyada Hindlar, Xitoylar, Malay halqi istiqomat qiladi, ko‘p xalqli davlatda o‘qib ajoyib imkoniyatlar va xalqaro do‘stlar orttirish imkonini qo‘ldan chiqarmang.

Бесплатные языковые курсы в Малайзии:
- Малайзия – страна, расположенная в Юго-Восточной Азии, состоящая из 13 штатов и 4 федеральных территорий. Куала-Лумпур, столица Малайзии, находится в тропическом поясе, поэтому температура 20-25 градусов, природа очень красивая, два сезона дождей и сухая погода. В государстве воплощены религиозная толерантность, межнациональное согласие и взаимоуважение между народами. Ислам — основная религия Малайзии, официальный язык страны — малайский, но 90% населения говорит на английском языке. Ее экономика достаточно развита, она является лидером в мире по объемам производства и экспорта. Малайзия является лидером исламского банкинга и финансов. Качество образования в стране также высоко развито, а качество высшего образования находится в мировых рейтингах. В Малайзии 20 государственных университетов, 47 частных университетов и 34 университетских колледжа.
Языковые курсы в Малайзии:
- В Малайзии хорошее внимание уделяется образованию, поэтому образование в университетах хорошее. Можно ли поехать в Малайзию не зная английского? Да, в Малайзии есть специальные курсы английского языка, вы можете 100% бесплатно изучать английский язык в течение 1 года, прежде чем поступить на бакалавриат или магистратуру. Занятия по английскому ведут специалисты, после изучения языка вы получите сертификат и, в зависимости от вашего уровня, подадите заявку на получение степени бакалавра или магистра. После 11 лет обучения вы пройдете языковой курс продолжительностью 1 год и 1 год базового обучения. Существуют также платные языковые курсы – если вы оплатите 1-летний языковой курс, университет бесплатно предоставит вам степень Foundation или магистра, в зависимости от ваших предпочтений. В Малайзии живут индийцы, китайцы и малайцы, не упустите возможность учиться в многоэтнической стране и завести друзей по всему миру.